Makale Dizini

26 Mart 2016’da Güncellendi.

Bu gizlilik bildirimi www.aileokulrehberi.com için geçerli gizlilik uygulamalarını açıklamaktadır. Eğer bu gizlilik politikası hakkında sorularınız ya da endişeleriniz varsa info@aileokulrehberi.com’a email atarak yönetici takımımızla irtibata geçebilirsiniz.

Bilgi Toplaması ve Kullanımı

O Okulmu websitemizde çeşitli farklı noktalarda kullanıcılarımızdan bilgi toplar. O Okulmu sitemizden  toplanan bilginin tek sahibidir. Bu bilgileri, bu gizlilik politikası belgesinde açıklanan yöntemler dışında, bu bilgiyi satmayız, paşlaşmayız veya kiralamayız. 

Websitesinde hizmet sağlamak için, örneğin üyelere email mesajları göndermek gibi, üçüncü parti tedarikçiler kullanmaktayız. Üyelerimizin web sitemizle kayıt sırasında paylaştığı bazı bilgiler, örneğin email adresleri, O Okulmu mesajlarının, bunları almayı kabul etmiş üyelerimize iletilebilmesi için tedarikçilerimizle paylaşılmaktadır.  

Aynı zamanda, toplanan demografik bilgileri ortaklarımız ve sponsorlarımızla paylaşıyoruz. Bu bilgilere, hiç bir şekilde kullanıcılarımıza ait ve “şahsi ve özel” olarak tanımlanan bilgiler dahil değildir.

Aynı şekilde, ortaklaşa tanıttığımız  programlar ve hizmetleri sunmak için email adreslerinizi, sizin izin verdiğiniz, ortaklarımızla paylaşırız. Herhangi bir zamanda bu iletişimlere verdiğiniz izni iptal edebilirsiniz. Unutmamalısınız ki, eğer bu iletişimler bir tedarikçi ya da marka ortağımızın websitesine bir bağlantı içeriyorsa ve bu şekilde, ilgili tedarikçinin ya da marka ortağının sayfasına şahsi bilgi kayıdı yaptıysanız, o takdirde bu bilgilerin kullanımı ile ilgili, o tedarikçi ya da marka ortağı web sayfasının gizlilik politikaları ve prensipleri geçerli olacaktır. 

Eğer bir kamu kuruluşu yada  mahkeme tarafından, mahkeme celbi, emri yada resmi bir istek gelirse, websitemizde ki ilgili bilgileri ilgili resmi makamlarla paylaşırız. Keza, eğer bir üyenin bilgilerini paylaşmanın, bir diğerinin sağlığını, emniyetini ve genel durumunu korumaya yardım edeceği kanısına varılırsa, O Okulmu, takdir yetkisini kullanarak, ilgili üye bilgilerini açık edebilir.  

Görüşler