Makale Dizini

Tanıtım

Buradaki, Aile okul Rehberi web sitesinin (http://www.aileokulrehberi.com) (burada bizim web sitemiz veya Aile Okul Rehberi web sitesi olarak bahsedilmektedir) kullanım koşullarını kullanıcılarla paylaşılmıştır.

Aile okul Rehberi web sitesinin kullanım koşulları, web sitesine erişimi, web sitesinde dolaşımı ve web sitesine kayıt konularını kapsamaktadır.

Söz konusu koşullar, sizin web sitemizi kullanımınızı ilgilendirdiğinden, web sitemizi kullanmadan önce lütfen kullanım şartlarını dikkatlice okuyunuz. Web sitemizi kullanarak, bahse konu kullanım şartlarını kabul ettiğinizi ve onlara uygun olarak websitemizi kullanacağınızı teyit etmektesiniz. Eğer bahse konu kullanım şartlarına uyum sağlamayı kabul etmiyorsanız, web sitemizi kullanmamalısınız. 

Aile okul Rehberi web sitesi - Hakkımızda Bilgi

Web sitemiz yy.A.Ş. tarafından işletilmektedir. XXX sayılı şirket numarası ile Türkiye’de kayıtlı olup ve kayıtlı ofisimiz bulunmaktadır. 

Aile okul Rehberi web sitesinde ki değişiklikler

Zaman zaman web sitemizde güncellemeler yapabilir ve istediğimiz zamanlarda da içeriği değiştirebiliriz. Fakat web sitemizdeki bulunan içeriklerden herhangi birinin herhangi bir zamanda güncelliğini yitirmesi halinde, bu hususta söz konusu içeriği güncelleme konusunda herhangi bir yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.

Web sitemizin veya web sitesindeki herhangi bir içeriğin hata ve noksanlardan muaf olacağının garantisini vermemekteyiz.

Görüşler